Poszerz swój pakiet
19 marca 2022

Drodzy RIVEROWICZE wejdźcie w nowy sezon Samsung River Triathlon Series trendy z odrobiną szaleństwa,aby poczuć się wyjątkowo i od samego poranka przed startem mieć uśmiech na twarzy wystarczy kupić nasze żółte i białe Riverowe skarpetki.

Noś to co kochasz, jak chcesz, wyraź siebie w szalony sposób, dokonując skarpetkowych wariacji. Oczywiście magiczne szalone skarpety, oprócz tego, że takie są, cieszą się bardzo dobrą jakością. Z całą pewnością nie uciskają, zaskakują wygodą.

Nawet w najtrudniejszych chwilach Samsung River Triathlon Series warto będzie spojrzeć w dół i mając na stopach kolorowe magiczno-szalone skarpety znajdziecie pocieszenie.

Riverowicze musicie uwierzyć nam na słowo, że kolorowe ozdoba naszych stóp to sprawdzony sposób na uśmiech na twarzy i dobry humor od pierwszego startu.

Nie zwlekajcie, jedną parę można kupić przez panel rejestracyjny, a drugą w biurze zawodów lub startując w dwóch różnych miastach. Riverowe magiczne skarpetki warto je mieć w swoim pakiecie startowym Zachęcamy do zapisów i zakupów.

rivertriathlon.pl/rejestracja

Gorzów

Gmina Wronki

Konin. Tu płynie energia

Miasto Koło

Gmina Międzychód

Uniejów Uzdrowisko Termalne