90. dni do startu w Międzychodzie
16 maja 2022

Riverowicze , czy zastanawiacie się jeszcze gdzie bardzo aktywnie spędzić wolny czas lub wypocząć na łonie natury w sierpniowy długi weekend. To my podpowiadamy, że warto wystartować 14 sierpnia w Samsung River Triathlon Series w Międzychodzie.

Ta przepiękna nowa riverowska miejscowość znajduje się w zachodniej części województwa wielkopolskiego. Jej wyjątkowe, walory przyrodnicze i wypoczynkowe, a także położenie nad Wartą sprawiły, że Gmina Międzychód to nasze 5 Miasto Partnerskie, w którym spotkamy się już za 90 dni.

Ze względu na dużą ilość jezior zlokalizowanych na terenie powiatu (jest ich ponad 120) nazywane jest ono Krainą 100 Jezior. Natomiast w obrębie samej gminy Międzychód znajduje się ponad połowa . Gmina Międzychód może pochwalić się ogromnym bogactwem walorów przyrodniczych, które stanowią jej główny i najważniejszy atut . Za największy skarb gminy uchodzą z całą pewnością jeziora zwane Mazurami Wielkopolski, które otoczone są lasami, łąkami z dala od codziennego zgiełku cywilizacji. Nasi zawodnicy już zapisani będą mogli się na własne oczy o tych wszystkich rzeczach przekonać, a niezdecydowanych zapraszamy do zapisów .

Międzychód to także inne walory kulturalne, dlatego warto przyjechać tutaj wcześniej przed Samsung River Triathlon Series, żeby na chwilę przed zawodami odpocząć z rodziną przyjaciółmi https://miedzychod.pl/

Gorzów 5 czerwca

Gmina Wronki 19 czerwca

Konin. Tu płynie energia 3 lipca

Miasto Koło 24 lipca

Gmina Międzychód 14 sierpnia

Uniejów Uzdrowisko Termalne 28 sierpnia