Grupa Gezet – Partner motoryzacyjny
21 maja 2022

Grupa Gezet to Partner Motoryzacyjny, z którym mamy sporo wspólnego. Bowiem tak samo jak My dość dynamicznie się rozwijamy i chcemy aby, to wszystko co robimy z naszymi Partnerami dla zawodników, kibiców było na najwyższym poziomie 📈 Dlatego cieszymy się, że Grupa Gezet nam zaufała i w triathlonowych zmaganiach na ziemi lubuskiej będzie nas wspierać .

Grupa Gezet na rynku motoryzacyjnym funkcjonuje z powodzeniem już od 2002 roku. Dzięki wyjątkowemu, indywidualnemu podejściu nasz Partner może poszczycić się zdobytym zaufaniem wśród nabywców w całym kraju! W roku 2012 zostali oni wyróżnieni umieszczeniem na prestiżowej liście Top50 dealerów samochodowych w Polsce. Grupa Gezet jest największym autoryzowanym dealerem samochodów w województwie lubuskim i jedną z największych grup dealerskich w Polsce. Sieć sprzedaży stanowi obecnie siedemnaście nowoczesnych salonów zlokalizowanych w Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie oraz Zielonej Górze. W ofercie Firmy znajde się kilkadziesiąt modeli samochodów nowych i używanych marek Alfa Romeo, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Jeep, Kia, Mitsubishi oraz Suzuki, a także motocykle i skutery marki Honda.

Samochody Grupy Gezet będzie można zobaczyć w Strefie Chilout Samsung River Triathlon Series oraz na trasie będą prowadzić 1 zawodnika na dsytanie 1/8IM i 1/4IM www.gezet.pl.

Grupa Gezet ufundowała 2 vouchery- samochód na weekend,które rozdamy mieszkancom Gorzów , którzy ukończą TRI wyłonionych na podstawie formularza zgłoszeniowego oraz buffy dla zawodników, które znajdziecie w pakiecie startowym

Samsung

Geberit

Saint-Gobain

Gorzów 5 czerwca

Gmina Wronki 19 czerwca

Konin. Tu płynie energia 3 lipca

Miasto Koło 24 lipca

Gmina Międzychód 14 sierpnia

Uniejów Uzdrowisko Termalne 28 sierpnia