Każdy głos się liczy
4 lutego 2022

Wyróżnienie, zaszczyt, nominacja…te słowa cisną się nam na usta od wczorajszego późnego popołudnia.

Wczoraj otrzymaliśmy informację, że w Plebiscycie TriathlonLife.pl zawody Samsung River Triathlon Series w Konin. Tu płynie energia zostały nominował w kategorii „Impreza poniżej 500 osób”.

Jest nam bardzo miło i niezmiernie jesteśmy wdzięczni z tego wyjątkowego wyróżnienia, za które już teraz serdecznie dziękujemy TriathlonLife.pl . Już samo znalezienie się w gronie nominowanych jest dla Fundacji „Jeszcze więcej sportu”- organizatora tych najmłodszych w Polsce sportowych zmagań na rzece Warta ogromnym zaszczytem i jednocześnie jeszcze większą mobilizacją do działania dla naszych pasjonatów tego emocjonującego sportu.

Pośrednimi współorganizatorami jesteście WY- Triathloniści, dlatego dziękujemy WAM, którzy dostrzegają naszą pracę i cieszą się z jej efektów, gdyż zadowolenie, satysfakcja, sportowe emocje, rodzinna atmosfera naszych RIVEROWICZÓW dodaje nam POWER i jest dla nas największą nagrodą i wygraną. Dziękujemy, naszym Sponsorom i Partnerom cyklu którzy są również współtwórcami tego sukcesu. Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY.

Link do głosowania https://triathlonlife.pl/plebiscyt/