Największe widowisko w cyklu Samsung River Triathlon Series – Uniejów 2021
16 sierpnia 2021

Samsung River Triathlon Series to najmłodszy cykli triathlonowych zmagań w Polsce.

W finale, który rozegrany został w Uniejowie 15 sierpnia br. starowało blisko 500 zawodników, to najliczniejszy z dotychczasowych etapów cyklu.

To były wspaniałe widowiska oraz wielkie sportowe emocje – tak można w skrócie podsumować wszystkie etapy naszego River Triathlon Series.

Wszystkie wydarzenie udowodniły, że nasze każde miasto partnerskie Wronki, Konin, Koło oraz Uniejów są doskonałymi miejscami do organizowania imprez sportowych tego typu, nie tylko dzięki rzece Warta ale także, a może przede wszystkim ludziom w nich spotkanych.

To właśnie dzięki ich uprzejmości, doświadczeniu i zaangażowaniu udało się zrealizować zawody na wysokim poziomie, zaprezentować nie tylko sportowe walory i przyciągnąć do rywalizacji triathlonistów z całego kraju.

Jako Organizatorzy – Fundacja „Jeszcze więcej sportu” dziękujemy przede wszystkim Włodarzom naszych miast partnerskich za zaufanie i za to, że imprezy mogły się odbyć właśnie w nich. To skomplikowane logistycznie przedsięwzięcie było bardzo dużym wysiłkiem, dlatego bardzo dziękujemy Pracownikom Urzędów, instytucjom miejskim za znakomitą współpracę.

W każdym z tych miast było to fantastyczne święto sportu z czego jesteśmy szczęśliwi. Dziękujemy mieszkańcom za to, że przyjęli nas i zawodników w fantastyczny sposób, czym potwierdzili polską gościnność.

Dziękujemy za Wasze wsparcie!