NoVa Park – Partnerem lokalnym
23 maja 2022

Kolejnym Partnerem Lokalnym jest NoVa Park centrum, które znajduje się w sercu Gorzowa w pobliżu Warty .

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowe w województwie lubuskim. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa oraz bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli naszego Miasta Partnerskiego – Gorzów Wlkp., dlatego cieszy się dużym uznaniem wśród mieszkańców , ponieważ jest to miejsce nie tylko gdzie można zrobić zakupy, ale także z całą rodziną i przyjaciółmi spędzić wolny czas. Nova Park to centrum rodzinne, bowiem posiada atrakcyjną ofertą dla rodzin z dziećmi oraz bezpłatną interaktywną atrakcją dla najmłodszych. Jeżeli odwiedzicie to miasto już w sobotę 4 czerwca to sami będziecie mogli się przekonać .

Nasz Partner dość mocno angażuje się w życie społeczności lokalnej nie tylko poprzez współpracę z Urzędem Miasta Gorzów, Miejskim Centrum Kultury, którzy również są naszymi partnerami, ale także poprzez współpracę z klubami sportowymi, min. Stal Gorzów. Są także współorganizatorami wydarzeń kulturalnych .

Nasi zawodnicy będą korzystali z gościnności naszego Partnera w strefie chillout oraz z 4 poziomowego parkingu. Nova Park to centrum handlowe, które wyróżnia się różnorodnością handlową w przepięknym, nowoczesnym miejscu https://nova-park.pl Zapraszamy już w sobotę 4 czerwca do odwiedzenia Nova Park oraz odebrania pakietów startowych w Biurze Zawodów, które czynne będzie od 18.00 do 20.00 🏊‍♂️🚴‍♂️🏃‍♂️ W tym sezonie zawodnicy otrzymywać będą dwa pakiety: startowy w Biurze Zawodów oraz regeneracyjny w Strefie Finishera .

Bądźcie z Nami .

Zapisy trwają

Samsung

Geberit

Saint-Gobain