Ogólnopolskie Mistrzostwa Funkcjonariuszy i pracowników Służby Więziennej
19 maja 2022

Przedstawiamy NOWOŚĆ drugiej edycji Samsung River Triathlon Series .

Po raz pierwszy podczas tegorocznych zmagań triathlonowych 19 czerwca 2022 roku we Wronkach odbędą się Ogólnopolskie Mistrzostwa Funkcjonariuszy i Pracowników Służby Więziennej na dystansie 1/8 IM.

Gmina Wronki – miasto, w którym rok temu wystartował Samsung River Triathlon Series, jak wszystkie miasta tego cyklu, położone jest nad rzeką Wartą. W tym roku to Miasto Partnerskie jest drugim przystankiem imprezy. We Wronkach znajduje się prawie 126-letni obiekt więzienny, który funkcjonuje nieprzerwanie do dnia dzisiejszego. Dlatego właśnie tutaj, w ramach Samsung River Triathlon Series, odbędą się I Ogólnopolskie Mistrzostwa Funkcjonariuszy i Pracowników Służby Więziennej.

Podczas startu 19 czerwca we Wronkach będziemy obchodzić 1. Urodziny. Z tej okazji wspólnie ze Sponsorem Tytularnym – Samsung Electronics Poland Manufacturing przygotowujemy też dodatkowe zawody sportowe dla pracowników tej firmy – bieg na dystansie 3 km .

Natomiast z jednym z Partnerów lokalnych – Zakład Karny we Wronkach , zapoczątkujemy coś wyjątkowego, ponieważ po raz pierwszy odbędą się tutaj Ogólnopolskie Mistrzostwa Funkcjonariuszy i Pracowników Służby Więziennej na dystansie 1/8 IM. Jeśli jesteś funkcjonariuszem lub pracownikiem Służby Więziennej, to z całą pewnością nie może Cię zabraknąć we Wronkach.

Nie zwlekajcie z zapisem – 31 maja będzie ostatnim dniem obowiązywania niższej opłaty startowej! Wspólnie z Zakład Karny we Wronkach zachęcamy do zapisów

Samsung

Geberit

Saint-Gobain

Gorzów 5 czerwca

Gmina Wronki 19 czerwca

Konin. Tu płynie energia 3 lipca

Miasto Koło 24 lipca

Gmina Międzychód 14 sierpnia

Uniejów Uzdrowisko Termalne 28 sierpnia