Siła kobiet River!
8 marca 2022

„Ko­bie­to, kró­lo­wo, sza­ta­nie, anie­le…
Nie ze świa­ta, a na świe­cie”

(Józef Ignacy Kraszewski)

We współczesnym świecie jest coraz więcej kobiet świadomych, które realizują swoje marzenia, wierząc w siebie i we własne możliwości. To wcale nie słaba płeć. One czują, że mają wpływ na otaczającą  rzeczywistość, są silne, mądre i idą przez życie z dumnie podniesioną głową. Kobiety na River podziwiane są przez wielu mężczyzn zarówno tych startujących, jak i obserwujących za wewnętrzną siłę i wytrwałość w dążeniu do celu, za sukcesy i osiągnięcia, za niezależność i za wiarę we własne możliwości i, że można jeszcze więcej. Patrzymy i zachwycamy się ich determinacją i sukcesami każdego dnia, bo w nich tkwi ŻELAZNA SIŁA.

W kobietach, nie tylko tych startujących i wspomagających pracę w Samsung River Triathlon Series tkwi prawdziwa siła. Ich sukces życiowy, sportowy, zawodowy osiągnięty jest dzięki wytrwałości, ciężkiej pracy, wiary we własne możliwości i codziennej walce ze słabościami, ale także stawiania swoich potrzeb na pierwszym miejscu i samoakceptacją.

Żelazne Kobiety River to dziewczyny bardzo niezależne. Każda z nich jest inna , ma inną osobowość, sposób bycia, wygląd talent, ale to co je łączy to pasja do TRI oraz wrażliwość, subtelność, czułość i kobieca intuicja.

Na uwagę zasługują także triathlonistki i nie tylko one, które łączą życie zawodowe, czasem na bardzo odpowiedzialnych stanowiskach z byciem matką i sportsmenką, ponieważ są świetnie zorganizowane i nie marnują czasu. Skupiają się na małych i dużych zadaniach, bo mają silną wolę, by zrobić wszystko najlepiej i na czas, dlatego są tak dobrze zorganizowane i zmotywowane. Są odpowiedzialne nie tylko za siebie, ale także za swoje rodziny, za to co robią, co czują. Kobiety na River potrafią ogarnąć tyle rzeczy naraz, że większości mężczyzn, nawet tym startującym i organizującym zawody nie mieści się to w głowie.

Dlatego, najfajniejszym BABKOM na świecie, ŻELAZNYM DAMOM w dniu Waszego święta

mądrości życzyć Wam nie musimy, ponieważ wszystkie jesteście mądre
piękności też nie życzymy, ponieważ jesteście PIĘKNE
Życzymy WAM szczęścia i wytrwałości w osiąganiu celów sportowych, zawodowych i prywatnych
Każdego dnia, do końca świata i o jeden dzień dużej. NAJLEPSZEGO