Z pasji się nie wyrasta, pasję się rozwija.Zapisy otwarte od 4 stycznia
3 stycznia 2023

4 stycznia br.punktualnie o godz.18 zostaną uruchomione zapisy na 3. sezon Samsung River Triathlon Series. Przypominamy, że 1. edycja cyklu jedynego triathlonu, który w całości odbywa się na tej samej rzece – Warta, odbył się w 2021 roku w w czterech miastach – Wronkach, Koninie, Kole oraz Uniejowie. W 2022 roku cykl gościło już sześć miast: na ziemi lubuskiej (Gorzów Wlkp.), w Wielkopolsce (Wronki, Konin, Koło, Międzychód) i na ziemi łódzkiej (Uniejów). 

Organizatorem SAMSUNG River Triathlon Series rozgrywanego na rzece Warcie jest Fundacja „Jeszcze więcej sportu” .Tegorocznymi Gospodarzami będą te same Miasta co w roku ubiegłym, a poniżej przypominamy terminy zawodów:

Cykl Samsung River Triathlon Series przyciąga zawodników zarówno PRO jak i takich którzy rozpoczynają swoją przygodę z triathlonem. Jako Organizatorzy mamy świadomość, że terminy naszych zawodów pokrywają się z innymi startami, ale przecież każdy może wybrać to, co lubi, co jest bliższe jego sercu:

  • trasy w malowniczych nadwarciańskich sceneriach,
  • dystanse dopasowane dla każdego,
  • wyjątkowe nagrody
  • wysoka jakość w niezmienionej cenie 
  • niepowtarzalna rodzinna atmosfera to znaki rozpoznawcze Organizatora Samsung River Triathlon Series – Fundacji „Jeszcze więcej sportu”.

Zawodnicy, podobnie jak w ubiegłych sezonach będą mieli do wyboru rywalizację na jednym z dwóch dystansów: „ćwiartka” – 1/4 IM najkrótszy dystans najlepszy dla debiutantów 1/8 IM. Na wszystkich dystansach będzie można wystartować zarówno indywidualnie, jak i w sztafecie, tych w ubiegłym roku nie brakowało. Obok sztafet zawodników profesjonalnych, pojawiały się Prezydencka w Koninie oraz Międzychodzie.

Planujemy jeszcze bardziej Was zaskoczyć! Musicie być z nami! Będzie się działo! Podwójne emocje gwarantowane! Więcej szczegółów znajdziecie na naszej nowej stronie oraz w mediach społecznościowych.

Jeżeli chcesz wspomóc szczytny cel 31. finału WOŚP oraz wystartować z numerem 1. w jednym z sześciu miast partnerskich, to zapraszamy do brania udziału w licytacjach kalendarza z podpisami naszych PARTNERÓW sezon 2022- szczegóły już niedługo.

Wszyscy pasjonaci TRI na start, pamiętajcie z PASJI SIĘ NIE WYRASTA- PASJĘ SIĘ ROZWIJA, żaden film czy najlepsze zdjęcia wykonane przez naszych profesjonalistów nie są w stanie zastąpić prawdziwych emocji, które czekają na WAS u NAS. #WARTOspróbować.