Podziękowania dla Miast Partnerskich
24 sierpnia 2021

Samsung River Triathlon Series to najmłodszy cykli triathlonowych zmagań w Polsce. W finale, który rozegrany został w Uniejów Uzdrowisko Termalne 15 sierpnia br. starowało blisko 500 zawodników.

To były wspaniałe widowiska oraz wielkie sportowe emocje – tak można w skrócie podsumować wszystkie etapy naszego triathlonu. Wszystkie wydarzenie udowodniły, że nasze każde miasto partnerskie Gmina Wronki Konin. Tu płynie energia Miasto Koło Uniejów Uzdrowisko Termalne są doskonałymi miejscami do organizowania imprez sportowych tego typu, nie tylko dzięki rzece Warta ale także, a może przede wszystkim ludziom w nich spotkanych.

To właśnie dzięki ich uprzejmości, doświadczeniu i zaangażowaniu udało się zrealizować zawody na wysokim poziomie, zaprezentować nie tylko sportowe walory Gmina Wronki, Konin. Tu płynie energia , Miasto Koło oraz Uniejów Uzdrowisko Termalne i przyciągnąć do rywalizacji triathlonistów z całego kraju.

Jako Organizatorzy dziękujemy przede wszystkim Włodarzom naszych miast partnerskich oraz za zaufanie i za to, że imprezy mogły się odbyć właśnie w nich. To skomplikowane logistycznie przedsięwzięcie było bardzo dużym wysiłkiem, dlatego bardzo dziękujemy Pracownikom Urzędów, instytucjom miejskim – szczególnie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji MOSiR Konin Termy Uniejów za znakomitą współpracę.

W każdym z tych miast było to fantastyczne święto sportu z czego jesteśmy szczęśliwi. Dziękujemy mieszkańcom Gmina Wronki Konin. Tu płynie energia Miasto Koło oraz Uniejów Uzdrowisko Termalne za to, że przyjęli nas i zawodników w fantastyczny sposób, czym potwierdzili polską gościnność.

Dziękujemy za Wasze wsparcie!