Sponsor strategiczny- Geberit
10 maja 2022

Jednym z dwóch Sponsorów Strategicznych drugiej edycji Samsung River Triathlon Series została po raz kolejny została Firma Geberit , która jest liderem europejskiego rynku produktów sanitarnych.

Czy wiesz, kto wymyślił spłuczkę podtynkową – rozwiązanie, które odmieniło wygląd milionów łazienek na całym świecie? Brawo …to właśnie nasz partner Geberit.

Czy to nie jest niesamowite, że historia, która rozpoczęła się w 1847 roku, gdy Kaspar Melchior Gebert założył w szwajcarskim Rapperswille własną firmę, wciąż się rozwija . Wiesz, że Zakład Produkcyjny w Kole obchodzi w tym roku 60 urodziny.

Dziś grupa Geberit ma swoje zakłady w 26 krajach i zatrudnia 12 tys. pracowników, a ich produkty są synonimem najwyższej jakości i niezawodności . Wypuszczając na rynek pierwszą spłuczkę podtynkową, marka Geberit stworzyła własną kategorię produktów. Podobnie jak w przypadku znanych marek samochodów terenowych czy butów sportowych – słowo „geberit” weszło do potocznego słownika jako ogólna nazwa pewnego rodzaju rozwiązań łazienkowych. Ale uwaga! Geberit geberitowi nie równy, a podróbki to zawsze słaba inwestycja! Chociaż Geberit słynie z… geberitów, musisz wiedzieć, że spłuczki to tylko jedna z propozycji firmy! Oprócz nich w ofercie Geberit znajdziesz produkty dla całej łazienki – od wielofunkcyjnych toalet myjących, przez nowoczesne miski WC, ceramikę, rozwiązania dla strefy prysznica, duży wybór mebli łazienkowych, aż po bogatą kolekcję przycisków spłukujących. Równie ważnym jak produkty elementem tożsamości marki Geberit jest misja. Firma tworzymy rozwiązania trwałe i ponadczasowe – takie, które będą służyć przez długie lata, zwiększając komfort i poprawiając jakość życia. Właśnie dlatego produkty Geberit spełniają najwyższe wymogi pod względem ekologii, a jako marka często angażuje się w akcje na rzecz ochrony środowiska.

Chyba już wiecie, dlaczego tak bardzo cieszymy się ze współpracy z Geberit. Pamiętaj, aby odwiedzić profil naszego partnera na FB i Instagramie, na pewno znajdziesz tam wiele relacji z naszych wspólnych przedsięwzięć www.geberit.pl/strona-glowna/

Przypominamy:

Gorzów 5 czerwca

Gmina Wronki 19 czerwca

Konin. Tu płynie energia 3 lipca

Miasto Koło 24 lipca

Gmina Międzychód 14 sierpnia

Uniejów Uzdrowisko Termalne 28 sierpnia

ZAPRASZAMY