WESOŁYCH ŚWIĄT
25 grudnia 2023

Drodzy Triathloniści

W magicznym czasie świąt Bożego Narodzenia pragniemy Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia. Niech te święta przyniosą Wam mnóstwo radości, spokoju i radosnych chwil spędzonych w gronie najbliższych.

Życzymy Wam, abyście zrealizowali wszystkie swoje sportowe cele i marzenia. Niech uczestnictwo w wyścigach triathlonowych przynosi Wam satysfakcję, radość i dumę z pokonywanych trudności. Niech treningi przyniosą znakomite rezultaty i pozwolą nabrać nowych sił i determinacji.

Życzymy również wiele zdrowia, abyście w pełni mogli cieszyć się swoją pasją i realizować swoje sportowe ambicje. Niech każdy wyścig, którego się podejmiecie, będzie pełen emocji, wzruszeń i niezapomnianych chwil.

Wszystkim triathlonistom życzymy także wytrwałości, którą wielokrotnie udowodniliście, oraz niezłomnej determinacji, by pokonywać kolejne wyzwania. Niech nic nie przeszkodzi Wam w osiąganiu kolejnych sukcesów i stawianiu sobie coraz to nowych celów.

Życzyny Wam spokoju i wytchnienia w czasie świątecznego odpoczynku oraz mnóstwa wspaniałych chwil spędzonych z rodziną i przyjaciółmi. Niech te święta przyniosą wam wiele radości i uśmiechu na twarzach.

Wesołych Świąt
Zespół organizacyjny Samsung River Triathlon Series